HOLZbud

PASJA DREWNA ŁĄCZONA Z BUDOWNICTWEM

timber

Kim jesteśmy?

Jesteśmy bezpośrednim importerem drewna skandynawskiego zajmującym się dystrybucją detaliczną - z magazynem w Tarkowie Górnym oraz hurtową - na terenie całego kraju i UE. Obsługujemy hurtowo firmy produkujące wiązary dachowe, handlujące drewnem czy duże hurtownie budowlane. Mniejsi wykonawcy mogą nas odwiedzić w Tarkowie Górnym gdzie mamy hurtownię drewna i zajmujemy się sprzedażą detaliczną.

W ten sposób działamy nie tylko na rynku krajowym ale i europejskim co pozwala nam na handel materiałem wysokiej jakości po rozsądnej cenie. Oferujemy atrakcyjne ceny wysokiej jakości drewna. Ponadto zabezpieczamy transport i logistykę dostaw na terenie Polski i krajów UE. Nasza elastyczność pozwala nam dynamicznie reagować na zmieniające się trendy w budownictwie, traktując je jako inspirację do ciągłego doskonalenia. Celem jaki sobie stawiamy, jest zapewnienie naszym klientom produktów o najwyższej jakości oraz możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta.

W czym się specjalizujemy?

Mamy bogaty asortyment tarcicy konstrukcyjnej, suszonej, klejonej, impregnowanej oraz wykończeniowej. W ofercie posiadamy drewno konstrukcyjne KVH , tarcicę do budowy domów szkieletowych C24, drewno klejone BSH (DUO, TRIO), tarcicę profilowaną we wszystkich przekrojach, klasach i rodzajach z wykorzystaniem do wykończeń ścian, podłóg, tarasów czy elewacji. Jako nieliczni wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy konstrukcje dachowe z drewna KVH czy BSH konfekcjonowane z możliwością impregnacji ciśnieniowej. W ciągłej sprzedaży posiadamy także świeżo cięte drewno budowlane z impregnacją w pakietach na placu oraz cięte wg listy.

timber
timber

Dlaczego stawiamy na DREWNO?

 • Naturalność: Drewno jest materiałem organicznym, który harmonizuje z otoczeniem i wnosi do przestrzeni naturalny urok oraz ciepło.

 • Trwałość: Odpowiednio pielęgnowane drewno może przetrwać przez wiele lat, zapewniając stabilną i solidną konstrukcję.

 • Estetyka: Słoje, tekstury i kolory drewna tworzą niepowtarzalne wzory, które dodają uroku i charakteru każdemu projektowi.

 • Wielofunkcyjność: Drewno znajduje zastosowanie w różnorodnych projektach, od podłóg po meble, ściany, a nawet konstrukcje zewnętrzne.

 • Ekologia: Wykorzystanie drewna jako materiału konstrukcyjnego może przyczynić się do redukcji emisji CO2, ponieważ drewno pochodzi z odnawialnych źródeł.

 • Komfort: Drewno tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniach, zapewniając akustykę oraz regulację wilgotności.

 • Tradycja i wartości rzemieślnicze: Stawiając na drewno, czerpiemy z bogatej historii rzemiosła stolarskiego i tradycji budownictwa.

Skąd pozyskujemy DREWNO?

Jakość naszych wyrobów jest potwierdzona certyfikatem FSC oraz PEFC, a surowiec drzewny pochodzi z północnej części Europy - Skandynawii, Finlandii czy Łotwy oraz z Europy Centralnej - Niemiec i Austrii. Nie tylko spełniamy standardy bezpieczeństwa, ale także dbamy o ekologiczne aspekty naszej działalności. Dzięki tej kooperacji budujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

timber
timber

Dlaczego warto postawić na NAS?

 • Wysoka jakość produktu

 • Konkurencyjne ceny

 • Fachowe doradztwo

 • Nieograniczona dostępność materiału „od ręki”

 • Szybka realizacja zamówień i dostaw

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Postaw na drewno z północy od polskiego dystrybutora!