Więźba dachowa

Elementy niezbędne do pełnej realizacji prac dekarskich, będące podstawą wykonywanej konstrukcji dachowej to tarcice budowlane, z których powstają więźby. Stanowią one szkielet, który przenosi wszystkie obciążenia, dlatego ma ogromny wpływ na trwałość dachu. Składa się z elementów, takich jak krokwie, płatwie, kalenice, słupy, miecze, murłaty, czy jętki. Konstrukcja musi być wytrzymała i odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, między innymi, na śnieg oraz wiatr. W asortymencie powiadamy materiały wysokiej jakości, wyprodukowane z solidnych surowców oraz zakonserwowane, by mogły pełnić swoją rolę przez wiele lat.

Więźba dachowa, dostępna w naszej ofercie, wykonana jest z wysokiej jakości materiału, pozyskanego ze sprawdzonych źródeł. Wyselekcjonowane drewno, przed dostarczeniem do Klienta, jest poddawane odpowiedniej obróbce, a wykonane na wymiar elementy nie tylko przyśpieszają tempo pracy cieśli, ale także pozwalają na ograniczenie ilości odpadów, co jest korzystne ze względów finansowych. Tarcica budowlana jest dostępna w różnych przekrojach i długościach, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie zamówienia do swoich indywidualnych potrzeb.

Drewno oferowane przez nasz tartak stanowi podstawę i swoisty szkielet dachu, opierając się na zewnętrznych, nośnych ścianach – podstawą są tutaj wiązary oraz łaty. To właśnie na tarcicach budowlanych opiera się cały ciężar konstrukcji, rozkładając się równomiernie, dzięki zastosowanym złączom ciesielskim. Dostępna w ofercie firmy PHU HOLZbud więźba dachowa to doskonały wybór i inwestycja trafna pod każdym 
względem. Zapraszamy do złożenia zamówienia na drewno budowlane w naszym bydgoskim tartaku.
Kreator www - przetestuj za darmo