Wiaty drewniane i garażowe - Bydgoszcz

Mogą stanowić ciekawą alternatywę dla skomplikowanych w wykonaniu oraz stosunkowo drogich garażów. Wiaty drewniane to prosty i szybki w wykonaniu pomysł na zabezpieczenie auta np. na wypadek niepogody. Projektowane oraz realizowane przez nas zadaszenia z naturalnego surowca dobieramy w ten sposób, żeby pasowały do elewacji domu i były rodzajem estetycznego wykończenia posesji.

Praktyczne rozwiązanie

Wiata garażowa wykonana z drewna ma swoich zagorzałych zwolenników. Wśród tych, którzy uważają, że to optymalne rozwiązanie panuje przekonanie, że konstrukcja z zadaszeniem lepiej wygląda i... nie zajmuje tyle miejsca co tradycyjny garaż. Wiaty garażowe mogą mieć różne wymiary, ale co do zasady, rzeczywiście zawsze pozostaną mniej okazałe niż osobne pomieszczenie do przechowywania auta. Konstrukcja drewniana sprawdzi się więc w przypadku posesji, które nie dysponują nieograniczoną przestrzenią, a do zagospodarowania miejsca należy za każdym razem podchodzić z najwyższą rozwagą.

Projekt dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta

Postawienie wiaty drewnianej nie wymaga także uzyskania pozwolenia na budowę jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej zabudowy garażowej. Na zlecenie klientów podejmujemy się realizacji zleceń na różne typy konstrukcji, w tym na wiaty przejazdowe, przyścienne i wolno stojące. Cały system wraz z daszkiem opiera się na drewnianych słupkach zakotwiczonych w podłożu.


Inne zalety wiat garażowych


Kiedy pod drewnianą wiatą garażową nie będzie samochodu dodatkową przestrzeń można wykorzystać na wiele innych sposobów. Zadaszone i zacienione miejsce będzie idealne na grilla ze znajomymi czy rodziną. Można tutaj też wygospodarować miejsce na półki na przechowywanie różnych przedmiotów.

Zachęcamy Państwa do kontakty. Oprócz konstrukcji chroniących auto wykonujemy na zamówienie drewniane meble ogrodowe, tarasy z desek, płoty czy donice. Na życzenie klientów świadczymy także profesjonalne usługi dekarskie oraz stolarskie. Nasz tartak oraz pracownia znajdują się na terenie Bydgoszczy.

Kreator www - przetestuj za darmo