Dekarz Bydgoszcz

Dach zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom oraz użytkownikom budynku - warto zadbać o to, aby został wykonany solidnie. Nasza firma oferuje usługi dekarskie, w ramach których przygotowujemy nowe konstrukcje dachowe oraz podejmujemy się naprawy tych już istniejących. Klienci z Bydgoszczy oraz okolic mogą zlecić nam wykonanie pokryć dowolnie wybranym materiałem. Nasi specjaliści mają doświadczenie w montowaniu
m.in. blacho-dachówki, dachówki ceramicznej oraz gontów bitumicznych. W ramach proponowanych usług zajmujemy się również pokrywaniem dachu papą.

Usługi dekarskie – kompleksowe podejście

Dekarz musi wyróżniać się wszechstronną wiedzą w kwestii budownictwa. Do  zakresu jego obowiązków bardzo często zalicza się również ocieplanie  dachu lub jego rozbiórka. Nie rzadko praca wymaga kontaktu ze  szkodliwymi substancjami, co zdarza np. w czasie usuwania azbestu lub  innych toksycznych pokryć. Zatrudniając specjalistę do tego typu prac,  warto wybrać firmę z doświadczeniem, która będzie wiedziała jak w czasie  zleconego zadania zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom oraz innym  osobom w otoczeniu.

Wykonanie dachu warto powierzyć przedsiębiorstwu, które będzie w stanie  zadbać również o odpowiednie przygotowanie drewnianych elementów.  Zatrudnieni u nas cieśle wykonują solidne podbitki i konstrukcje  wieńcowe – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom  kompleksową realizację zlecenia. Zajmujemy się także zabezpieczeniem  dachów przed zagrożeniami związanymi z trudnymi warunkami  atmosferycznymi – montujemy m.in. płotki przeciwśniegowe oraz odpowiednio dopasowane rynny.
Kreator www - przetestuj za darmo