Tarasy drewniane Bydgoszcz

Urządzanie tarasu wymaga niezwykłej rozwagi – to w końcu właśnie tutaj znajdziemy chwile wytchnienia oraz zrelaksujemy się po ciężkim dniu w otoczeniu przydomowej zieleni. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się ganki wykonane z naturalnych surowców, takich jak drewno. Powstałe z tego materiału konstrukcje pięknie się prezentują, zdobią dom i stanowią naturalne przedłużenie przestrzeni ogrodowej. Na życzenie klientów dostarczamy komponenty do budowy tarasu – deski z drzew europejskich oraz egzotycznych wysokiej jakości.

Tarasy ogrodowe z twardych desek

W naszej ofercie znajdą Państwo deski do zastosowania na zewnątrz różnego typu. Wybór gatunku drewna oraz jego wygląd zaważą na efekcie końcowym, dlatego warto do tego zadania podejść z rozwagą. Miłośnicy ciepłych barw oraz naturalnych słojów powinny zastanowić się nad wykonaniem tarasu z modrzewia europejskiego. W przeciwieństwie do naszego rodzimego modrzewia, ten rodzaj desek jest bardziej wytrzymały i twardy, dzięki czemu wykonane z nich konstrukcje charakteryzują się długą żywotnością i są wdzięcznym materiałem do eksploatacji. Odpowiednio zaimpregnowane będą służyć długie lata. W roli desek na zewnątrz świetnie sprawdzi się także modrzew syberyjski, który jest jeszcze bardziej wytrzymały, a przy okazji posiada piękną miodową barwę.

Tarasy drewniane przyozdobią dom i ogród

Równie efektowanie zaprezentują się deski ze świerku syberyjskiego. Ten gatunek jest uznawany za wyjątkowo odporny na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzi się idealnie w przypadku intensywnej eksploatacji. Za dodatkową zaletę świerku uważa się niską wchłanialność wilgoci, co w przypadku drewnianych konstrukcji może okazać się kluczowe, jeśli marzymy o trwałym ogrodowym ganku.


Klientom, którym zależy na rodzimym gatunku drewna polecimy natomiast deski sosnowe. Są stosunkowo tanie, a przy tym posiadają walory, które pozwalają na zastosowanie ich na tarasie. Wysokogatunkowa sosna, którą pokryje się warstwą chroniącego oleju, będzie odporna na czynniki atmosferyczne oraz różnego rodzaju uszkodzenia. Tym, którzy poszukują czegoś bardziej nietypowego, polecimy z kolei wykonanie konstrukcji przy ogrodzie z egzotycznych gatunków.


Nasz tartak oraz firma prowadzą działalność na terenie Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości. Zachęcamy do kontaktu oraz przejrzenia naszej pozostałej oferty.

Kreator www - przetestuj za darmo