Stolarz Bydgoszcz 

Drewniane schody, parapety czy podłogi – wszystkie te elementy wymagają  fachowej obróbki. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi stolarskie, dzięki którym urządzane przez nich wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Jedną z podstawowych czynności, którą się zajmujemy, jest heblowanie desek. Drewno to bardzo wdzięczny do obróbki materiał, ale aby wyciągnąć z niego naturalne piękno warto opierać się na doświadczeniu. Skuteczny stolarz musi wyróżniać się wiedzą odnośnie materiału, z którym pracuje. Nasi fachowcy to osoby, które w branży pracują od lat i potrafią wykorzystywać zdobyte w tym czasie umiejętności tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów w kwestii m.in. heblowania czy docinania na wymiar.

Usługi ciesielskie – profesjonalne przygotowanie konstrukcji wieńcowej

Nasza firma klientom z Bydgoszczy i okolic oferuje również usługi ciesielskie i dekarskie. Dach to jeden z  najważniejszych elementów budynku. Wykonanie go warto powierzyć zaufanym fachowcom. Cieśla odpowiada m.in. za drewnianą konstrukcję zwieńczenia  obiektu. Mimo tego, że drewno ma wiele zalet, to jednak trzeba pamiętać o jego właściwym zabezpieczeniu choćby przed wilgocią – zadanie to  również warto powierzyć specjaliście.

Zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką  drewna. Nasi klienci mogą zlecić nam heblowanie oraz docinanie na wymiar. Uzyskanie oczekiwanego rozmiaru elementów często nie jest możliwe bez zastosowania właściwych narzędzi. Nasz warsztat wyposażony jest we wszystkie niezbędne sprzęty, które umożliwiają sprawne i dokładne heblowanie oraz docinanie na wymiar.
Kreator www - przetestuj za darmo