O firmie

Tartak HOLZbud, mieszczący się w województwie kujawsko-pomorskim, specjalizuje się w sprzedaży drewna budowlanego. Świadczymy takze usługi dekarskie, ciesielskie oraz wiele innych. W asortymencie posiadamy drewno okrągłe oraz cięte. W codziennej pracy współpracujemy z producentami wyrobów drzewnych. Wykorzystywane materiały są importowane z krajów Unii Europejskiej, a w szczególności z Niemiec. W naszej ofercie posiadamy suchą tarcicę, elewacje, meble ogrodowe, a także impregnaty i płoty. Każdy z oferowanych wyrobów jest wykonany z dbałością o detale, a do tego charakteryzuje się atrakcyjną ceną.

Chętnie podejmujemy się współpracy ze specjalistami, takimi jak architekci, firmy zajmujące się aranżacją wnętrz, czy deweloperzy. Zapewniamy przejrzyste zasady i dbamy, aby korzyści były wymierne dla obu stron. W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu i
umówienia się na spotkanie.

Dbamy o profesjonalizm naszych działań, dlatego wszelkie zamówienia są realizowane sprawnie i terminowo, a oferowany towar jest najwyższej jakości. Nasi pracownicy to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować wyroby drzewne najwyższej jakości. Ponadto, nasza oferta charakteryzuje się znaczną elastycznością, dlatego możemy dostosować swoje wyroby do potrzeb klientów.

Tartak i skład drewna są wyposażone w nowoczesne maszyny. Drewno budowlane, które oferujemy, może być impregnowane zarówno zanurzeniowo, jak i ciśnieniowo.

Nasz tartak znajduje się w Bydgoszczy, a skład drewna mieści się się w Nowej Wsi Wielkiej. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Nasza firma z roku na rok zdobywa coraz więcej doświadczenia i nieustannie się rozwija, dokładając starań, by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.
Kreator www - przetestuj za darmo