Meble ogrodowe Bydgoszcz

Odpoczynek na świeżym powietrzu to jedna z przyjemniejszych form relaksu. Planując urządzanie ogrodu warto zaplanować w nim funkcjonalną przestrzeń, która będzie idealnie nadawać się do organizacji odpoczynku w gronie znajomych lub rodziny. Nasza firma zajmuje się tworzeniem  elementów małej architektury, które są nie tylko funkcjonalne, ale  stanowią również ciekawą ozdobę. Propozycje dla klientów tworzymy głównie z drewna, które jest idealnym uzupełnieniem naturalnego
krajobrazu, a ponadto jest łatwe w obróbce i pielęgnacji.

Tworzymy drewniane meble ogrodowe, które zamieniają przydomową przestrzeń w królestwo przytulności i wygody. Nasze stoły, ławy oraz altany są wykonywane przez doświadczonych stolarzy, dlatego są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i warto uwzględnić je w planach odnośnie urządzania przestrzeni wokół domu. Przy odpowiedniej impregnacji z mebli można korzystać przez lata – naturalne tworzywo jestznacznie bardziej wytrzymałe i solidniejsze od plastikowych zamienników.

Zlecenia klientów realizujemy głównie na terenie Osielska, Bydgoszczy i okolic. 
Altany ogrodowe Bydgoscz

Altany ogrodowe

Dla naszych klientów wykonujemy i realizujemy projekty altan ogrodowych, które stanowią ozdobę oraz element praktyczny przydomowych terenów zielonych. Konstrukcje z naturalnego surowca to znakomity pomysł na aranżację oraz stworzenie idealnego miejsca do odpoczynku. Dbamy o detale i precyzję wykonania dostarczając klientom wyroby najwyższej jakości.

Tarasy drewniane

Wykonane z desek drewnianych tarasy pięknie się prezentują i są ozdobą każdego domu. To ponadczasowe rozwiązanie dla każdego miłośnika naturalnych aranżacji. Z naszą pomocą zdołacie Państwo stworzyć miejsce idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu, z którego będziecie mogli podziwiać własny ogród.

Wiaty garażowe

Praktyczne i trwałe będą stanowić ochronę dla pojazdu na długie lata. Wykonywane przez nas na zamówienie wiaty garażowe z drewna to konstrukcje estetyczne i funkcjonalne. Oprócz podstawowej funkcji, mogą pełnić rolę przydomowej spiżarki lub miejsca, w którym właściciele będą urządzać grilla na świeżym powietrzu.

Kreator www - przetestuj za darmo