Krawędziaki (drewno w pakietach dostępne od ręki)

Wykorzystywane przede wszystkim w roli elementów konstrukcyjnych, krawędziaki – nazywane też kantówkami i legarami – dostępne są w naszychskładach w pakietach od ręki. Oferujemy produkty o wymiarach przekroju od 100x100 cm do 175x175 cm. Jeśli natomiast są Państwo zainteresowani niestandardowymi rozmiarami: prosimy o wcześniejszy kontakt.

Specyfikacja legarów

Kantówki wykorzystuje się jako podpory, elementy nośne czy też uzupełniające. Jednym z ich najczęstszych zadań jest rozkładanie ciężaru dachu na ściany. Wszystko to sprawia, że każdy pojedynczy krawędziak musi być wytrzymały, twardy i odporny na działanie zarówno siły, jak i temperatury czy wilgoci. Drewno pochodzące z naszych składów, dzięki odpowiednim metodom produkcji i przechowywania, cechuje się wszystkimi powyższymi właściwościami.

Jeśli chodzi o gatunek – kantówka może być wykonana z drewna sosnowego lub świerkowego. Wyroby czekają na Państwa w naszych składach: zachęcamy, by przyjechać, obejrzeć każdy pojedynczy legar z pakietu i jeszcze tego samego dnia przetransportować zamówienie na miejsce. Szybko i bez problemów!
Kreator www - przetestuj za darmo