Drewno heblowane ogrodowe Bydgoszcz

Drewno heblowane jest drewnem, które zostało poddane struganiu. W trakcie tej czynności deski są wygładzane, a tak przygotowany produkt można dodatkowo zaimpregnować, co sprawi, że wyrób będzie odporny na czynniki atmosferyczne. Strugane elementy są też w sposób naturalny zabezpieczone przed rozwojem grzybów, co wydłuża żywotność tego typu desek.


Heblowane drewno ogrodowe BSH, KVH i C24- trwałe, gładkie i wytrzymałe belki


Strugane deski nie posiadają ponadto niebezpiecznych drzazg, są też bardziej odporne na wyginanie czy pęknięcia, dzięki czemu często sięgamy po nie w przypadku aranżacji i urządzania przestrzeni zewnętrznych. Naszym klientom polecamy drewno heblowane ogrodowe, które posłuży do budowy altany, wiaty czy tarasu. Przygotowane przez nas deski z najlepszych naturalnych surowców poddane struganiu będą stanowiły znakomity i trwały element konstrukcyjny do ogrodu.


Pracujemy m.in na drewnie konstrukcyjnym BSH, które charakteryzuje się wyższymi parametrami wytrzymałościowymi niż lite drewno. Do wykonywania poszczególnych elementów konstrukcyjnych wykorzystujemy także belki konstrukcyjne KVH oraz C24 o niskiej wilgotności. Wymienione rodzaje drewna sprawią, że wykonane przez nas wiaty czy altany będą zdobić Państwa ogrody i domy przez wiele lat.


Na Państwa życzenie dostarczymy surowiec oraz wykonamy meble ogrodowe bądź obiekty przynależne do małej architektury. Zachęcamy do kontaktu – w trakcie rozmowy przedstawimy Państwu nasze propozycje i razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Obsługujemy klientów z Bydgoszczy oraz okolic.

Kreator www - przetestuj za darmo