Deski szalunkowe wymiarowane 25 x 100/120/140/160 x 3-5m

Niezbędne na praktycznie każdym placu budowy, deski szalunkowe stosowane są w celu stworzenia formy do wylewania betonu, a także jako zabezpieczenie przed osypywaniem się gruntu. Ich zaletą jest wielorazowość – po zakończeniu prac można wykorzystać je ponownie, na przykład przy wykopywaniu basenu, do obicia więźby dachowej czy do tworzenia ogródka przydomowego. Wystarczy ją tylko oczyścić!

Chcemy Państwu zaoferować deski szalunkowe wymiarowe: 25 x 100/120/140/160 mm, długości od 3 do aż 5 metrów. Powstają z drewna drzew iglastych: sosen oraz świerków. Otrzymujecie od nas produkty gotowe do użytku: odpowiednio wcześniej przygotowane i wysuszone. Można je wykorzystać praktycznie natychmiast po przewiezieniu na miejsce.

Na Państwa specjalne życzenie możemy przeprowadzić impregnację desek szalunkowych, metodą ciśnieniową oraz zanurzeniową. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli potem materiał ma zostać wykorzystany do deskowania dachu. Zyskujecie Państwo dwa produkty w ramach jednego!
Kreator www - przetestuj za darmo