Deski obiciowe

Jednym ze sposobów, by nadać obiektowi zapraszającego wyglądu, jest stworzenie elewacji z wykorzystaniem drewna. Wykorzystujemy w tym celu deski obiciowe – przygotowywane z różnych gatunków drzew, o rozmiarach dostosowanych do określonego projektu, ale zawsze niezmiennie piękne.

Zastosowanie i zalety

Deski elewacyjne, jak sugeruje sama nazwa, można wykorzystać na zewnętrznej stronie murów budynku – układane na przykład na zakładkę, pozwolą uzyskać wyjątkowy, przytulny efekt, rodem z zakochanych w drewnie krajów skandynawskich. Oprócz zastosowania zewnętrznego, deski obiciowe można wykorzystać także na ścianach wewnętrznych – i to nie tylko dla efektów wizualnych.

Świetna izolacja cieplna sprawia, że pokryte tarcicą ściany znacznie wolniej oddają ciepło. We wnętrzach jest więc znacznie cieplej, a to oznacza mniejsze rachunki za ogrzewanie. Ponieważ drewno to materiał bardzo wytrzymały, regularnie impregnowane produkty będą zdobić obiekt przez wiele, wiele lat.

Zachęcamy do wizyty w naszych składach – obejrzą Państwo nasze wyroby i bez trudu zadecydujecie, które sprawdzą się najlepiej jako ozdoba Waszego domu!
Kreator www - przetestuj za darmo