Boazerie, elewacje, podbitki

Drewno to jeden z nielicznych surowców, który daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji. Oferowane przez naszą bydgoską firmę deski świerkowe znakomicie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i jako wyjątkowy element dekoracji wnętrz. Nowoczesne wzornictwo bardzo lubi często wracać do starych, dobrych i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego właśnie z tak ogromną chęcią wracamy do natury. Drewno wykorzystujemy praktycznie wszędzie, oprócz standardowych rozwiązań oferujących drewniane podłogi widzimy tego rodzaju wyroby na wewnętrznych oraz zewnętrznych ścianach budynków, czy nawet jako modny i gustowny sposób na wykończenie dachu. Oferujemy wysokiej jakości deski boazeryjne, elewacyjne i podbitkowe, którym niestraszne zmieniające się pory roku i upływający czas!
Deska boazeryjna/podbitkowa 14 ŚWIERK
wygląd grubość
(mm)
szerokość
(mm)
długość
(mm)
krycie
(mm)
deska świerk 14 121 4000 - 5100 113
Deska boazeryjna/podbitkowa 19 SWIERK
wygląd grubość
(mm)
szerokość
(mm)
długość
(mm)
krycie
(mm)
deska świerk 19 121 / 146 4000 - 5000 88 / 138
Deska elewacyjna BAL-BLOCKHAUS
wygląd grubość
(mm)
szerokość
(mm)
długość
(mm)
krycie
(mm)
deska elewacyjna BAL-BLOCKHAUS 24 146 4000 - 5100 133
Deska elewacyjna ŁUSKA
wygląd grubość
(mm)
szerokość
(mm)
długość
(mm)
krycie
(mm)
deska elewacyjna Łuska 23 146 4000 - 5100 12
Boazerie

Boazeria prezentuje się szczególnie pięknie w dobrze oświetlonych miejscach – kiedy jej przepiękny kolor widoczny jest z daleka. Deski elewacyjne to w teorii żadna nowość, jednak niech nie zmylą Cię pozory! Wysokiej jakości wyroby prezentują się doskonale na wszelkiego rodzaju obiektach – dodają im klasy oraz nowoczesnego akcentu. Szukasz ciekawego sposobu na wykończenie okapu dachowego od spodu? Postaw na fenomenalne podbitki, które nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są również bardzo lekkie i trwałe.

Wyroby boazeryjne to starannie wyselekcjonowane materiały, które nadają wnętrzom domowej atmosfery. Montaż boazerii gwarantuje również izolację cieplną, a także akustyczną. Co więcej, w odróżnieniu od ścian pomalowanych tradycyjną farbą, takie rozwiązanie jest proste i szybkie w czyszczeniu.

Elewacje

Szukając nowoczesnych rozwiązań budowlanych i architektonicznych trudno nie zaproponować elewacji z drewna świerkowego. Nasze wysokiej jakości deski elewacyjne to inwestycja na bardzo długi czas! Piękna faktura i ciepły odcień drewna sprawiają, że każdy budynek nabiera wyjątkowego charakteru.

Drewniana elewacja wykonana za pomocą oferowanych przez naszą bydgoską firmę wyrobów to nie tylko bardzo modne, ale i trwałe rozwiązanie. Świerkowa fasada jest odporna na niszczące promieniowanie UV, a także wilgoć i pleśń. Jej specjalne właściwości sprawiają, że kolor nie ulega zmianie, równocześnie zapewniając estetyczny wygląd na długi czas!

Podbitki

Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań polecamy podbitki. Oferowane przez nas deski podbitkowe to wyjątkowe produkty, które dzięki swoim właściwościom wyglądają bardzo estetycznie przez długi czas! Starannie wyselekcjonowane drewno konstrukcyjne ma idealne parametry na podbitkę. Jest odpowiednio grube oraz odporne na zmieniające się warunki pogodowe.

Bez względu na to, czy szukasz odpowiednich desek do boazerii, elewacji, czy podbitki - świerk, to jedna z możliwie najlepszych dostępnych opcji na rynku!
Kreator www - przetestuj za darmo