Altany ogrodowe Bydgoszcz

Chronią przed deszczem oraz skwarem, a przy tym pięknie się prezentują. Altany z drewna, które wykonujemy na zlecenie naszych wymagających klientów, pozwalają w pełni rozkoszować się chwilami relaksu we własnym ogrodzie. Projektowaniem oraz produkcją mebli ogrodowych oraz elementów małej architektury zajmujemy się od wielu lat i doskonale wiemy, co zrobić, żeby zadowolić naszych klientów z Bydgoszczy i okolic. Doskonałej jakości naturalny surowiec łączymy z rozległą wiedzą z obróbki i łączenia drewna. To nasza niezawodna recepta na zadowolonych klientów, od której nie ma żadnych odstępstw.

Ogród jak z bajki

Każdy projekt altany ogrodowej powstaje w uzgodnieniu z klientem – nasi doświadczeni stolarze oraz cieśle potrafią bezbłędnie zrealizować każdą wizję drewnianej konstrukcji. Pracujemy na najlepszych surowcach sprowadzanych zza granicy. Współpracujemy z producentami znakomitej jakości drewna, które odpowiednio zaimpregnowane, posłuży Państwu na długie lata. Altany ogrodowe to rodzaj praktycznej dekoracji, która może posłużyć za zaciszne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, jadalnię lub pomieszczenie zabaw dla dzieci.

Miejsce na odpoczynek i zabawę

Posiadając altanę drewnianą nie będą się Państwo dłużej obawiać pochmurnego nieba – daszek zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem, dzięki czemu będziecie mogli korzystać z ogrodu także wówczas, kiedy pogoda nie będzie pozornie sprzyjać rekreacji na zewnątrz. Altana ogrodowa to także miejsce spotkań towarzyskich - ustawiając tutaj ławę z krzesłami zorganizujecie Państwo przestrzeń, w której podejmiecie gości i spędzicie miło czas. Planując większą altanę możecie Państwo pozostawić sobie także miejsce na grilla, który będzie nie lada atrakcją, kiedy za oknem zrobi się ciepło.


Skontaktuj się z nami

Oferujemy altany ogrodowe w różnych wariantach – nasi klienci mogą zdecydować się na konstrukcję otwartą lub zamkniętą, bardziej lub mniej zabudowaną, z pergolą lub bez oraz z wieloma innymi dodatkami. Zachęcamy Państwa do przejrzenia całej naszej oferty oraz kontaktu. Chętnie opowiemy Państwu o tym, jak jeszcze możemy ozdobić Państwa ogród.

Kreator www - przetestuj za darmo