Deski tarasowe

Charakterystyka
Deska tarasowa wykonana z litego drewna wpasowuje się idealnie w obecny nurt w architekturze łączenia form nowoczesnych z drewnianymi elementami wykończenia. Drewniany taras zapewnia doskonałe połączenie wewnętrznej strefy salonu z przydomową zielenią. Montaż zgodny z zaleceniami producenta oraz prawidłowa konserwacja zapewniają na długie lata komfort w eksploatacji tarasu. W naszej ofercie znajdą Państwo wybór desek tarasowych z drewna egzotycznego i gatunków europejskich. Do desek tarasowych oferujemy systemy montażowe do montażu tradycyjnego, oraz ukryty system montażowy.

Zastosowanie
Deski tarasowe z litego drewna stosowane są na tarasy, altany, patia, ścieżki ogrodowe, balkony, ogrody zimowe, wokół basenów.

Specyfikacja
Starając się spełnić Państwa oczekiwania oferujemy deski tarasowe w różnych wymiarach i długościach. Zachęcamy do odwiedzania naszych Składów, gdzie będą mogli Państwo wybrać taras spośród oferowanych gatunków drewna, a także dobrać system montażowy i dodatkowe oleje przeznaczone specjalnie do tarasów.

Spośród gatunków drewna z którego wykonane są deski tarasowe oferujemy m.in.:
  • Sapeli
  • Massaranduba
  • Modrzew Europejski
  • Modrzew Syberyjski
  • Termo Jesion
  • Sosna

Modrzew europejski 28 x 145 x 3,4,5 m

Jeśli zależy Państwu na tym, by altana, patio czy ogród zimowy imponowały piękną, pomarańczową barwą i wyraźnym rysunkiem słojów i sęków, wybierzcie deski tarasowe z modrzewia europejskiego. Gatunek ten jest bardziej wytrzymały niż popularne wybierane, krajowe warianty iglaste, a po odpowiednim zabezpieczeniu olejami staje się odporny na kaprysy pogody.

W sprzedaży w internetowym tartaku dostępne są deski tarasowe z modrzewia europejskiego w wymiarach 28 x 145 mm, i długości 3 m, 4m oraz nawet 5 m.

Modrzew syberyjski 28 x x 4-5 m

Nieco jaśniejsza, miodowa barwa, mniejsza liczba sęków, ale za to zwiększona wytrzymałość szacowana na nawet 15 lat – tak przedstawiają się deski tarasowe z modrzewia syberyjskiego na tle tych wykonanych z krajowego odpowiednika tego drzewa. Produkt ten cechuje się dużą stabilnością, świetnie sprawdzi się więc przy budowie altan. Pamiętajmy tylko o pokryciu go zabezpieczającym olejem.

Oferujemy Państwu deski tarasowe z modrzewia syberyjskiego o wymiarach 28 x 145 mm i długości od 4 do aż 5 metrów.
Kreator www - przetestuj za darmo